10 حشره با قدرت فوق العاده

حشره با قدرت فوق العاده

10 حشره با قدرت فوق العاده

آیا تا به حال تعجب کرده‌اید چند حشره در جهان وجود دارد؟ اگرچه دانشمندان تعداد دقیق حشرات را نمی‌دانند، اما آن‌ها می‌دانند که بیش از ۹۱،۰۰۰ گونه مختلف حشرات در داخل ایالات متحده و بیش از ۹۵۰،۰۰۰ گونه در سراسر جهان وجود دارد. با تمام این تنوع، حتماً باید چند حشره با قدرت فوق العاده وجود داشته باشد. در اینجا ده حشره با قدرت فوق العاده برای شما تقدیم شده است:

 

  • سوسک. آن‌ها ممکن است ناخوشایند باشند، اما ترس از این حشره، قدرت فوق العاده خاصی برای آن‌ها نیست. سوسک می‌تواند ۴۰ دقیقه نفس خود را نگه دارد. اگر فکر می‌کنید می‌توانید آن‌ها را در توالت خود بریزید، تجدید نظر کنید!

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • سوسک بمب‌افکن. مطمئنا نمی‌خواهید به این حشره نزدیک شوید. اگر تهدید کننده باشید، سوسک بمب افکن می‌تواند مایعی جوشان روی شما بپاشد. بله، مایعی درحال جوش!

حشره با قدرت فوق العاده

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • زنبورهای پارازیتوئید. آن‌ها ممکن است زنبورهایی کوچک باشند، اما لارو آن‌ها کنترل کننده‌های ذهن هستند. وقتی یک زنبور ماده روی یک کرم کترپیلار تخم بگذارد، لارو از تخم بیرون می‌آید و به داخل کرم وارد می‌شود. وقتی داخل شوند، آن‌ها می‌توانند کرم را به برده خود تبدیل کرده و مغزش را کنترل کنند.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • شته‌ ها. شاید آن‌ها را بر روی گل‌های رزتان نپسندید، اما این حشرات کوچک می‌توانند انرژی خورشید را به دست آورند. شته‌ها می‌توانند بدن خود را به عنوان یک پنل خورشیدی استفاده کرده و انرژی خورشیدی را مستقیماً به دست آورند.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

 

  • سنجاقک ها. تصور کنید یک شکارچی فوق‌العاده و شاید به یک شیر قدرتمند فکر کنید. خوشبختانه برای شیر، اینقدر خوب شکار نیست در مقابل سنجاقک ها. یک شیر کمتر از نصف آنچه تصمیم می‌گیرد را به دست می‌آورد. یک سنجاقک بیشتر از ۹۵٪ را به دست می‌آورد.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • عنکبوت درختی. به صورت رسمی حشره نیست، اما این عنکبوت دارای تارهای بسیار محکم است. تارهای آن‌ها قوی‌ترین ماده طبیعی روی زمین هستند و ۲۵ برابر قوی‌تر از فولاد هستند.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • عنکبوت ماهیگیر. اگر فکر می‌کردید راه رفتن بر روی آب مربوط به کتاب مقدس است، این عنکبوت سال‌هاست در حال دویدن روی یک استخر در نزدیکی شما است. عنکبوت ماهیگیر می‌تواند روی آب راه برود و ماهی شکار کند.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • سرگین‌چرخان. این حشره می‌تواند ۱۰۰۰ برابر وزن خود را بکشاند.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • سوسک فولادین. سوسک فولادین پوستی بسیار ضخیم دارد که برای برش آن نیاز به دستگاه حفاری دارید. اگر بر روی یکی از این سوسک‌ها پای بگذارید، براحتی می‌تواند بلند شود و راه برود.

حشره با قدرت فوق العاده

 

 

  • کک. آن‌ها ممکن است نتوانند پرواز کنند، اما می‌توانند پرش کنند. کک ها می‌توانند ۱۰۰ برابر طول بدن خود را بپرند. اگر می‌توانستید همین فاصله را بپرید، می‌توانستید تقریباً دو زمین فوتبال را پشت سر بگذارید.

حشره با قدرت فوق العاده

 

بهترین راه حل

بهترین راه حل برای جلوگیری از ورود حشرات، دستگاه دفع حشرات است. دستگاه های دفع حشرات با استفاده از فراصوت تمامی حشرات موذی، مانند: موریانه، مورچه، سوسک، ساس، پشه، مگس و حتی جانوران موذی مثل موش و مارمولک را از محیط شما دور می کند. این دستگاه از قرص استفاده نمی کند و هیچگونه ضرر و عوارضی برای سلامتی انسان و حیوانات خانگی ندارد. دستگاه دفع حشرات دافع الکتریک با کارکرد 24 ساعته، خانه شما را از حمله حشرات موذی ایمن نگه می دارد.

 

منبع:

admiralpest.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیگارانتی